Göğüs Selfie

Sosyal medyada yeni trend Göğüs Selfisi oldu. İşte bir birinden kışkırtıcı göğüs selfileri.

Tayland’da Göğüs Selfie Yasak

Kültür Bakanlığı’nın yeni aldığı kararla son zamanlarda bayanlarda trend haline gelen “göğüs selfie” çekimlerinin sosyal medyada paylaşılmasına yasak getirildiği açıklandı.
Tayland’ın ünlü gazetelerinden Thairath haberinde Kültür Bakanlığı’nın yeni aldığı kararla son zamanlarda bayanlarda trend haline gelen “göğüs selfie” çekimlerinin sosyal medyada paylaşılmasına yasak getirildiği ve paylaşanların bilişim suçları kapsamında yargılanacağı belirtildi.
Habere göre Kültür Bakanlığı’nın Kültür Gözlem Departmanı müdürü Yupha Thaweewattanakijborworn’un yaptığı uyarıda kadınların bellerinden göğüslerine kadar olan kısmını selfie çekip sosyal medyada paylaşması Tay kültürünü çok olumsuz yönde etkilediği için bu karar alınmış.
Thairat muhabiri Tayland’ın internet fenomeni haline gelen Roongtawan Chaiha ile yaptığı röportaja göre yarım milyondan fazla takipçisinin olduğu ve göğüsleri sayesinde reklamlar aldığı belirtiliyor. Chaiha’nın da müstehcen resimlerin Tay kültürünü kötü yönde etkileyeceğini düşündüğü ve halkın bunun bir trend haline gelmesine müsade etmeyeceğini söylediği gelen bilgiler arasında. Haber alıntı: http://www.sabah.com.tr/dunya/2015/03/17/gogus-selfiesi-yasaklandi

Göğüs Selfie Bazı Kareler

gogus-selfi1

gogus-selfi3

gogus-selfi4

gogus-selfi5

gogus-selfi6

gogus-selfi7

gogus-selfi8

gogus-selfi9

gogus-selfi10

gogus-selfi11

gogus-selfi12

gogus-selfi13

gogus-selfi14

gogus-selfi15

gogus-selfi16

gogus-selfi17

gogus-selfi18

 

gogus-selfi19

gogus-selfi20

gogus-selfi21

Birde Belfie Var >>>

 

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...