İSTANBUL’A MI TAŞINMAYI DÜŞÜNÜYOR?

İSTANBUL'A MI TAŞINMAYI DÜŞÜNÜYOR?

İSTANBUL’A MI TAŞINMAYI DÜŞÜNÜYOR?

Geçtiğimiz günlerde Veet’in marka yüzü olarak İstanbul’a gelen ve reklam çekimlerine katılan Adriana Lima ile Ortaköy’de buluştuk ve özel bir sohbet gerçekleştirdik. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, son derece dakikti.Hiç bekletmedi, bütün sorularımı yüzündeki sıcacık gülümsemesiyle yanıtladı. Son derece de rahat ve samimiydi. Sözü fazla uzatmadan sizi Adriana Lima ile baş başa bırakıyorum.

Sizi tekrar İstanbul’da görmek çok güzel…

– Çok teşekkür ederim. Benim için de tekrar İstanbul’da olmak harika bir duygu.

En son gelişinizin üzerinden ne kadar zaman geçti?

-Sanırım bir yıla yakın bir süre oldu. Türkiye’ye gelmek benim için her zaman büyük bir memnuniyet kaynağı. Umarım ara ara böyle gelmeye devam ederim. İstanbul adeta benim ikinci evim gibi oldu. Özellikle insanları çok seviyorum. Geldiğim ilk günden beri herkes bana çok sıcak davranıyor ve büyük bir yakınlık gösteriyor. Her zaman çok misafirperversiniz. Bunun için de tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Ne demek, biz teşekkür ederiz. İstanbul’da en çok sevdiğiniz yerler nereleri?

-Her yer ve her şey çok güzel. Camiler beni çok etkiliyor. Önceki gelişlerimde Sultanahmet Camii ve Ayasofya Müzesi’ne gitmiştim. Kapalıçarşı’yı gezmiştim, çok güzeldi. İstanbul gerçekten harika bir şehir.

İstanbul’dan bir ev almayı hiç düşündünüz mü?

-Aslında boğaz manzaralı bir evim olsun isterim. İstanbul’a ilk geldiğim günden beri boğaz beni çok etkiledi. Gerçekten büyüleyici bir şehir burası.

Dünyanın en güzel kadınlarından birisiniz. Doğal güzelliğiniz dışında, bazı sırlarınız olduğu da söyleniyor. Yanılıyor muyum?

-Çok teşekkür ederim. Aslında çok fazla seyahat ettiğim için, bazı şeyleri bir rutine sokmam hiç kolay olmuyor ama buna rağmen sık sık spor yapmaya çalışıyorum. Gece uykusu benim için çok önemli ve çok faydalı. Dolayısıyla uykumu iyi almaya gayret ediyorum. Bol bol su içmeyi de ihmal etmiyorum. Beslenmeme de dikkat ediyorum, yağlı besinlerden uzak duruyorum.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...