Whatsapp’ta görüntülü konuşma dönemi!

Whatsapp'ta görüntülü konuşma dönemi!

Whatsapp’ta görüntülü konuşma dönemi!

WhatsApp’ın merakla beklenen görüntülü görüşme özelliğinin nasıl olacağı ortaya çıktı.

Halihazırda açık ara en çok kullanılan mesajlaşma platformu olan WhatsApp büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bu anlamda yeni özellikler üzerinde çalışan WhatsApp ekibi son olarak bir süre önce ‘mavi tik’ özelliğini devreye sokmuştu.

Şu sıralar ise WhatsApp’a geleceği söylenen görüntülü görüşme özelliği hakkında konuşuluyor. Bu konuda dedikodular yayılırken, bu özelliğin kısa bir süre sonra WhatsApp’a entegre edilmesi bekleniyor. Peki WhatsApp’ın görüntülü görüşmeli

YENİ ARA YÜZ NASIL OLACAK?

Geçtiğimiz gün Reddit kullanıcısı ‘pradnesh07’, uzun zamandır beklenen bu özelliğin artık hazır olduğunu belirtti ve bununla birlikte WhatsApp’ın yeni arayüzüne ait görüntüler paylaştı.
Öte yandan henüz Google Play’de yayınlanmayan WhatsApp’ın yeni hali ise şu an .apk dosyası ile beraber cihazınıza kurulabilir. Buradan indirebileceğiniz WhatsApp’ın yeni güncellemesi, görüntülü görüşmeyle beraber, Materyal Tasarım desteği de getiriyor. Aşağıda ortaya çıkan bu görüntülere ulaşabilirsiniz.,

Whatsapp'ta görüntülü konuşma dönemi!

Whatsapp’ta görüntülü konuşma dönemi!

 

 

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.