Survivor All Star alt üst etti

Survivor All Star  alt üst etti

Survivor All Star alt üst etti

Survivor All Star sosyal medya rekorlarını altüst etti!

22 Şubat Pazar akşamı TV8‘de ilk bölümüyle ekranlara gelen Survivor All Star sosyal medyaya damga vurdu.

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor, bu yıl All Star kadrosuyla 22 Şubat Pazar akşamı TV8‘de başladı.

Şampiyonlar, finalistler ve unutulmayanlardan oluşan kadro açıklandığı ilk andan itibaren sosyal medyada en çok konuşulan konular arasındaydı. Yeni bölüm başladığı andan itibaren ise sosyal medya gündemine adeta damga vurdu.

Türkiye’de 8, dünyada 5 başlıkta TT listesinde

Sosyal medya analiz platformu Somera’nın verilerine göre Survivor All Star programı Türkiye’de 8 başlıkta aynı anda trend topics (TT) listesine girerken, dünyada (WTT) ise tam 5 başlıkla listeye girdi.

Bu sezonun rekoru kırıldı

Survivor All Star dün akşam büyük bir sosyal medya başarısına imza atarak bu sezonun rekoru olan yüzde 79’luk Somera rating seviyesiyle yayına başladı. 79 bin 652 kullanıcının attığı 159 bin 854 mesaj, programı açık ara birincileğe taşıdı. Spamden arındırılmış bilgiye göre sadece #BenimSurvivorFavorim hashtagiyle 35 bin 145 tweet atıldı.

En çok son şampiyon Turabi konuşuldu

Sosyal medya kullanıcılarının en çok konuştuğu isim ise 31 bin 003 iletiyle son şampiyon Turabi Çamkıran oldu. Onu takip edenler ise 9 bin 063 iletiyle 2013 şampiyonu Hilmi Cem İntepe, 7 bin 144 iletiyle de 2012 yarışmacılarından Anıl Tetik oldu.

 

Survivor All Star’da kimler yarışıyor işte birkac  ünlü isimlerin dikkat çekici fotoğrafları

Ece Begüm Yücetan

Ece Begüm Yücetan

Ece Begüm Yücetan

 

Almeda Abazi

Almeda Abazi

Almeda Abazi

 

Serenay Aktaş

Serenay Aktaş

Serenay Aktaş

 

 

 

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...