Eskişehir Yolcusu

Yolcu !

Yolcu !

Galatasaray’da Burak Yılmaz’ın tedavisi olumlu sonuç verirken, Pazartesi günü oynanacak Eskişehirspor maçında forma giyme şansı çok yükseldi.

Galatasaray’da Burak Yılmaz’ın tedavisi olumlu sonuç verirken, Pazartesi günü oynanacak Eskişehirspor maçında forma giyme şansı çok yükseldi.

Sarı kırmızılı takımın bugün öğleden sonra yaptığı çalışma öncesinde bir takım testlerden geçirilen Burak Yılmaz’ın durumunun iyi olduğu belirlendi ve golcü futbolcu takımla birlikte antrenmana çıktı. Burak Yılmaz, antrenmanda da tam kapasite çalıştı ve hiçbir ağrı hissetmediğini bildirdi. Böylece Burak’ın Eskişehirspor maçı kadrosuna alınmasına karar verildi. Sarı kırmızılı ekibin golcüsü iki gün daha takımla birlikte antrenmana çıkacak ve büyük bir olasılıkla da Eskişehir’de formasını giyecek.

Galatasaray’ın sakatlıkları süren diğer oyuncuları Hamit, Sabri ve Semih Kaya, takımdan ayrı çalışarak tedavilerini sürdürdü. Bu üç oyuncunun da Eskişehir’de forma giyme olasılığı bulunmuyor.
Sarı kırmızılı ekibin taktik ağırlık geçen çalışmasını başkan yardımcısı Abdürrahim Albayrak da baştan sona izledi. Sarı kırmızılılar, yarın saat 11.30’da yapacağı çalışma ile Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...