Aysal Adebayor ile geri dönüyor

Aysal Adebayor ile geri dönüyor

Aysal Adebayor ile geri dönüyor

Net bir şekilde adaylık sinyali veren G.Saray’ın eski başkanı, Mali Genel Kurul’da ibra edildikten sonra, “Başkanlığa adayım” diyecek ve ardından transfer bombasını açıklayacak.

Önceki gün verdiği röportajda “Adaylığı şu an için düşünmüyorum ama ileride ne olur bilinmez. G.Saray sevgim bana ne yaptırır, bilemiyorum. İnsan hayatında her gün şartlar değişebilir” diyen Ünal Aysal’ın, 21 Mart’taki Mali Genel Kurul’dan sonra başkanlığa yeniden aday olacağı ileri sürüldü. Aysal’ın aday olmak için ibra edilmeyi beklediği belirtilirken, seçim kozu olarak büyük transfer bombaları patlatacağı kaydedildi. Daha önce Drogba ve Sneijder gibi “çilekleri” transfer eden Aysal’ın bu kez Tottenham’ın golcüsü Adebayor için çalışma yürüttüğü belirlendi. Son dönemde Tottenham’da forma şansı bulamayan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek 30 yaşındaki yıldızın, menajeri aracılığıyla Aysal’a “gelirim” sözü verdiği öğrenildi. Ünal Aysal’ın güçlü bir geri dönüş için, Adebayor dışında başka yıldızlar transfer etmeyi planladığı da ifade edildi.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...