Yine Bir Videolu İntihar

Yine Videolu İntihar

Yine Videolu İntihar

Daha önce intihar etmeden önce çektiği video ile ülke gündemine oturan Mehmet Pişkin’den sonra Akşam saatlerinden Trans olduğu iddaa edilen ( Mehtap Zengin ) Eylül cansın isimli vatandaşımız polislerin tüm çabalarına rağmen boğaziçi köprüsünden atlayarak intihar etti .

Boğaziçi köprüsüne çıkan bir trans , Polis memurlarının ikna etme çalışmalarına rağmen köprüden atlayarak intihar etti .  Polis kendisini köprüden aşşağıya bırakmak isteyen 22 yaşındaki Eylül Cansın adlı transı ikna etmek için çalışmalara başladı . Deniz polisine ait bir tekne de köprünün bulunduğu alana gelerek güvenlik önlemi aldı . Polis memurları tarafından ikna edilemeyen Cansın , kısa süre sonra kendisini aşşağıya bıraktı . Büyük bir hızla denize düşen Eylül cansının hayatını kaybettiği belirlendi .

MEHTAP ZENGİN (EYLÜL CANSIN) SON MESAJINI SOSYAL MEDYA HESABINDAN VERDİ

İntihar etmeden saatler önce Facebook Adresinden bir videolu mesaj paylaştı . İnsanların kendisine çektirdiği sıkıntılardan şikayet eden Cansın , Bu yüzden hayatına son vereceğini açıkladı ” Yapamadım. Yapamadım çünkü insanlar bana izin vermedi. Çalışamadım. Birşeyler yapmak istedim yapamadım. bana çok engel oldular beni  çok mağdur ettiler herkesi Allahıyla baş başa bırakıyorum . İfadelerinde bulundu.

 

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.