Sneijder’e ” Gitmek Yok ” .

Sneijder'e Gitmek Yok

Sneijder’e Gitmek Yok

Galatasaray’da Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak, Sneijder’in menajeri Guido Albers’le görüştü. Sarı-Kırmızılı yönetim, Sneijder’i satmama kararı aldı.

Transferde son günlerde sürekli adı Juventus’la anılan Wesley Sneijder’in menajeri Guido Albers, Hollandalı yıldızın durumunu görüşmek için Galatasaray yönetimi ile bir araya geldi. Galatasaray yönetimi, Albers’e oyuncu hakkındaki kararı net bir dille söyledi.

GALATASARAY, SNEIJDER’İ SATMAYACAK

Galatasaray yönetimiyle, Wesley Sneijder’in menajerinin yaptığı görüşme sona erdi. Galatasaray yönetiminin Guido Albers’e “Biz kesinlikle Sneijder’i satmayı düşünmüyoruz. 4. yıldızı hedefliyoruz ve bu yolda Sneijder’e ihtiyacımız var. Kendisi takımımızın en önemli oyuncusu ve kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Juventus’un teklifini, herhangi bir talebini de kabul etmiyoruz.” dediği söylendi.

SÖZLEŞME UZATMA KONUSU

Galatasaray yönetimi daha önce de belirttiği gibi, kesinlikle Sneijder’i satmayacaklarını menajerine söylerken sözleşmenin uzatılma durumunun ise ancak sezon sonunda görüşüleceği belirtiliyor.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...