Drogba: Galatasaray’dan Ayrıldığım İçin Üzgünüm

Drogba: Galatasaray'dan Ayrıldığım İçin Üzgünüm

Drogba: Galatasaray’dan Ayrıldığım İçin Üzgünüm

Drogba, yeni yılın ilk gününde sosyal medya hesaplarından sarı-kırmızılı taraftarları duygulandıran bir mesaj yayınladı.

İngiltere Premier Lig’de sergilediği futbol ve attığı gollerle adından söz ettiren Didier Drogba, yeni yılın ilk gününde sosyal medya hesaplarından sarı-kırmızılı taraftarları duygulandıran bir mesaj yayınladı.

“BENİ EVLAT GİBİ KARŞILAYAN ÜLKEDEN VE TAKIMDAN AYRILDIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM”

Dünyaca ünlü futbolcu, Galatasaray’la kazandığı TFF Süper Kupası’nın fotoğrafını ile Chelsea ve Fildişi Sahili Milli Takımı formalarıyla kolaj yaparak, instagram hesabı üzerinden yayınladı. 36 yaşındaki golcü, fotoğrafın altına şu mesajı yazdı; “Geçen yıl gözyaşları ve gülümsemeyle geride kaldı. Sevdiğim ülkemin formasını tekrar giyemeyeceğim için üzgünüm. Beni tıpkı bir evlat gibi karşılayan bir kulüpten ve ülkesinden ayrıldığım için üzgünüm. Ama hayat bir kapıyı kapatırken, bir diğer kapıyı açıyor. Futbol evrenindeki yıldızlara sonsuza dek ulaşmamı sağlayan takımıma döndüğüm için mutluyum. Sporda 2014 yılı benim için böyle geçti. Tüm dünyada beni seven herkese teşekkür ediyor ve hepinize mutlu yıllar diliyorum.”

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...