Arkadaşının seks videosunu Facebook’a yükledi

Arkadaşının seks videosunu Facebook'a yükledi

Arkadaşının seks videosunu Facebook’a yükledi

Genç kız, yakın arkadaşının erkek arkadaşıyla sevişmesini telefonuna kaydetti. İki arkadaş bir ay sonra kavga edince, özel video Facebook’a yüklendi.

İngiltere’de yaşanan olayda, 18 yaşındaki Danika France yakın arkadaşı 18 yaşındaki Leah Trevena ile bir gece dışarı çıktı. 23 Ekim akşamı çıkılan gecede, Trevena bir erkekle tanıştı ve adamı evine davet edip seks yaptı. France, yatak odasına girdi ve Trevena’nın itirazlarına rağmen videoyu gülerek kaydetti.

Mahkemeye ifade veren Trevena, psikolojik sorunlar yaşadığını ve kendisinin neler yaşadığını France’ın anlamasını istediğini söyledi. İntiharlık olduğunu belirten Trevena, kendini çok savunmasız hissettiğini ifade etti.

Suçlu bulunan France ise, haberin yerel bir gazetede çıktığını görünce sosyal medyaya, “Ünlüyüm, ha ha! İlk sayfa yarın, ha!” diye yazdı.

Kefaletle serbest kalan France’ın cezası gelecek ay belli olacak.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...