Arda Turan “Her Tarafı Kas” Demişti, Ronaldo’dan Cevap Geldi

Arda Turan "Her Tarafı Kas" Demişti, Ronaldo'dan Cevap Geldi

Arda Turan “Her Tarafı Kas” Demişti, Ronaldo’dan Cevap Geldi

Ronaldo, Arda’nın “Bir keresinde çarpıştık. İnanılmaz sert ve yapılı. Her tarafı kas” sözüne ilişkin, “Benimle çarpışan bir bocalıyor ki. Nereye çarptım der gibi” dedi.

FIFA tarafından yılın en iyi futbolcusuna verilen Altın Top Ödülü’nü üst üste 2. kez kazanan Real Madrid’in Portekizli forvet oyuncusu Cristiano Ronaldo, bu onura en az 3 kez layık görülen 5. futbolcu oldu. Geceye sevgilisi Irina Shayk yerine oğlu ile birlikte gelen Ronaldo ödül sonrası Milliyet’in sorularını yanıtladı.

Ronaldo öncellikle ödül için tebrik ederiz. Yine kazanmayı bekliyor muydun?

– “Evet bekliyordum, sürekli ‘ben alırım’ diyordum. Bu sene kendime inanılmaz güveniyordum. Hiçbir zaman ‘ödül başkasına gider’ diye düşünmedim.”

Ödülü aldıktan sonra inanılmaz bir ses çıkardın. Neydi bu?

– “Konuşmamı tamamladım. Ardından içimden o an öylesine bağırmak geldi. Ben de bağırdım. Evet ilginç ve garip oldu ama, yaptım. İnanılmaz mutluyum. Belki de sevincimi böyle dışarıya yansıttım.”

Geçtiğimiz sezon 61 gol attın. Senin için en özel olanı hangisiydi?

– “Ben hiçbir zaman gollerimi birbirinden ayırmam. Hepsi özeldi. Artık yeni gollerime bakacağım.”

Geceye oğlunla katıldın. Kız arkadaşın Irina yoktu. Her şey yolunda mı?

– “Evet her şey yolunda. Irina’nın çekimleri olduğu için gelemedi. Yani anlayacağınız ayrılmadık.”

Bir Türk gazeteci olarak sana Arda Turan’ı sormak istiyorum. Geçen sezon Atletico Madrid şampiyon oldu. Arda Turan hakkında ne düşünüyorsun?

– “Arda çok iyi futbolcu. Atletico Madrid’te kendini daha da geliştirdi. Zaten kendisi aynı zamanda komşum. Aynı yerde oturuyoruz.”

Arda bir röportajında ‘Ronaldo inanılmaz bir futbolcu. Bir keresinde onunla oynarken çarpıştık. İnanılmaz sert ve yapılı. Her tarafı kas’ demişti.

– “(Gülerek) Benimle çarpışan bir bocalıyor ki. Sanki nereye çarptım der gibi… Yediklerime çok dikkat ediyorum. Yağ oranım çok iyi. İyi vücudum olduğunu genellikle bütün futbolcu arkadaşlarım söylüyor. Özel yaşantımda alkol kesinlikle kullanmıyorum. Bu da çok önemli bir faktör sağlıklı bir vücudun olmasında…”

Türkiye’de seni seven çok hayranın var. Bir sey söylemek ister misin?

– “Herkese çok teşekkür ederim.”

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...