Youtube internetsiz oynatma özelliği

Youtube'a internetsiz oynatma özelliği geldi .

Youtube’a internetsiz oynatma özelliği geldi .

Google’nın hizmet kollarından biri olan youtube , yeni bir özellikle karşımıza çıktı.

Son zamanlarda akıllı cihazlar için geliştirilen internet , müzik dinleme video izleme uygulamalarına getirilen Offline Play /  (Çevrimdışı Oynatma) özelliği , şimdide Youtube uygulamasına alındı .

Tam kapasite olarak yayına alınacağı duyurulan yeni özellik sayesinde, artık birçok internet üzerinden multimedya oynatıcılar YouTube’da izlediğiniz video ve müzik- klipler de dinlenirken kaydolup yeniden oynatmak istediğinizde internetinizin kotasına dahi dokunmadan kendi hafızasından yürütülüyor.

Yani , izlediğiniz bir videoyu veya parça’yı yeniden oynatmak istediğinizde yeniden dolmasını beklemiyeceksiniz . Hepsi bu kadarda değil , Cihazınıza atmış gibi internet yokken’de listedekileri izleyebileceksiniz.

Bunun için YouTube’un Android veya IOS uygulamasına sahip olmamız gerekir .

Mobil internet paketi kullanıcılarının yüzünü güldürecek bu yeni özellik ilk olarak Hindistan’a geldi. Yakın zamanda Avrupa ülkelerinde kullanıma sunulacak.

Pre-Load özelliğinin güncelleme olarak ülkemize geliş tarihi ise henüz belli değil. 

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...