Sokak kedisinin büyük balık ziyafeti

Sokak kedisinin büyük balık ziyafeti

Rusya‘nın doğusundaki Vladivostok havaalanında bulunan balık satış tezgahına girmeyi başaran sokak kedisi en seçme deniz ürünlerinden kendisine bir ziyafet çekti. 

Rusya‘nın doğusundaki Vladivostok havaalanında bulunan balık satış tezgahın girmeyi başaran sokak kedisi en seçme deniz ürünlerinden kendisine bir ziyafet çekti.

Havaalanı personelince çekilen ve PrimaMedia.ru haber sitesinde yayımlanan video klibinde, tekir kedinin kalamar ve kurutulmuş ahtapot dahil en seçme deniz ürünlerinin paketlerini yırtması ve büyük keyifle midesine indirmesi izleniyor.

Balık ve deniz ürünleri tezgahının sahibi, dolaptaki tüm besinleri atmak zorunda kaldı ve 60 bin ruble (1000 dolar) kadar kayba uğradı.

Kimse, kedinin balık ve deniz ürünleri tezgahına nasıl girdiğini bilmiyor. Havaalanı personeli sokak kedisinin sık sık civarda görüldüğünü ve bazen de havaalanının içine girip dolaştığını anlattı.

Pahalı deniz ürünü meraklısı sokak kedisi şimdi kendi çapında ün yaptı. Kedinin “hayran”ları suç mekanını görmek için havaalanına akın ediyor.

Mağazanın sahibi Irina Kuzmina, “meraklıların akını yüzünden personelimiz çalışamıyor. Geliş kapısından çıkanlar doğru bize gelip kediyi soruyor. Ama bir şey almıyorlar, sadece soru soruyorlar.” diyor.

Bazı kimseler de tekirin yazgısından kaygılı. Zira internette büyük ün kazanan tekir kedi, ziyafetinin ortasında basıldıktan sonra kayıplara karıştı.

Haberi veren Rus sitesine göre, onlarca kişi havaalanıyla ilişki kurarak sokak kedisine yuva açmak istediğini bildirdi.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...