Emenike ve Sow satılacak

Emenike ve Sow satılacak

Emenike ve Sow satılacak

Kötü futbolun nedenlerini tartışan yönetim, golcülerin formsuzluğunun takımın gücünü azalttığı fikrinde birleşirken, İsmail Kartal’a dolaylı da olsa “destek” çıktı

F.Bahçe yönetiminde yapılan değerlendirmede, kötü futbolun nedeni olarak “golcülerin formsuzluğu” fikri ağır bastı. En çok eleştirilenler ise Sow-Emenike-Kuyt üçlüsü oldu. Beklentileri karşılayamayan bu oyunculardan Kuyt’ın sezon sonunda ülkesine döneceği, Sow ile Emenike’ye de iyi teklif gelmesi halinde satılacağı öğrenildi.

Fenerbahçe’de Bursaspor ve Eskişehirspor beraberliklerinin ardından Balıkesir’de oynanan kötü futbol, teknik heyeti olduğu kadar yöneticileri de paniğe sevk etti. Sarı-lacivertli yöneticilerin yaptıkları sohbetlerde, üç ismin formsuzluğu nedeniyle öne çıktığı ve bu isimlerin başkan Aziz Yıldırım dahil yöneticilerden en çok eleştiri alan isimler olduğu öğrenildi.

Sow ve Emenike satılabilir
Yönetici sohbetlerinin en önemli noktası ise bu üç ismin geleceğinin ne olacağı… Dirk Kuyt’ın sezon sonunda Fenerbahçe ile yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Şayet ekonomik olarak uygun tekliflere ulaşılırsa, Emenike ve Sow’da da satışa sıcak bakılıyor. Ancak bu iki isme henüz bir talip çıkmaması, bir başka büyük sıkıntı.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...