Saatte 22 Km Hız Yapabilen Oyuncak

Saatte 22 Km Hız Yapabilen Oyuncak

Saatte 22 Km Hız Yapabilen Oyuncak

Büyükler için tasarlanan bu oyuncak akıllı telefon ile kontrol edebiliyor. 22 kilometre hıza çıkan ve 3D yazıcı ile özel parça üretebildiğiniz oyuncak eğlencenin sınırlarını zorluyor.

Bir oyuncak firması tarafından üretilen Ollie iki tekerleği olan yuvarlak bir kutu gibi görünüyor. Ama çok sağlam gövdesi ve güçlü motorları sayesinde hızla hareket ediyor, atlıyor, zıplıyor, patinaj çekiyor, hızla dönüyor ve yüksekten düşünce zarar görmüyor. iOS veya Android cihazınıza Bluetooth ile bağlanıyor ve kendi uygulaması ile kontrol ediyorsunuz. Sadece çocuklar için değil büyüklerinde saatler boyunca eğlenceği bir cihazanlamına geliyor.

PARÇALARINI KENDİNİZDE ÜRETEBİLİRİSİNİZ

Oyuncağın bir özelliği daha var ki, bu oyuncak dünyasında bir ilk. 3D yazıcı ile üretebileceğiniz ekstra parçaları bu oyuncağa takıp onu özelleştirmek mümkün. Bunun için firma Customizer uygulamasını hazırlamış. Bu uygulamada oyuncak için için planlanmış bazı parçaları istediğiniz gibi değiştirerek üç boyutlu çıkış alabiliyorsunuz. Eğer bir 3D yazıcınız yoksa bunları firma sizin için basıp yollayabiliyor.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...