Neymar: Arda’ya Karşı Oynamak Zor

Neymar: Arda'ya Karşı Oynamak Zor

Neymar: Arda’ya Karşı Oynamak Zor

Yarınki maçta ay yıldızlılara karşı forma giyecek Barcelona’nın gol makinesi Neymar, “Arda Turan müthiş bir yetenek. Ona karşı oynamak zor” ifadelerini kullandı.

EURO 2016 elemelerinde hafta sonu Kazakistan ile önemli bir maça çıkacak oyan Milli Takım, yarın Brezilya ile özel maçta karşılaşacak. Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki karşılaşmanın hazırlıklarına bu statta yaptığı antrenmanla başlayan Brezilya’nın dünyaca ünlü yıldızı Neymar, Arda Turan hakkındaki görüşlerini aktardı.

“ARDA’YA KARŞI OYNAMAK ZOR”

Hürriyet’e konuşan Neymar, “Arda Turan müthiş bir yetenek. Geçen yıl inanılmaz bir performans sergiledi.O’na karşı oynamak çok zor. Türkiye’de bir çok Brezilyalı futbolcu var ve en az İspanya’daki kadar para kazanabiliyorlar.” diye konuştu.

TAFFAREL: ÖNEMLİ OLAN DOSTLUK

Galatasaray ile birlikte Brezilya Milli Takımı’nda da kaleci antrenörü olan Claudio Taffarel, yarın çok duygusal bir karşılaşmaya tanıklık edeceğini söyledi. Taffarel, Türkiye ile Brezilya’nın karşı karşıya gelecek olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, şöyle konuştu: “Milli takımımızın Türkiye ile karşılaşacak olması beni mutlu ediyor. Yeni görevimle birlikte Miami’de, Tokyo’da, Pekin’de ve Singapur’da maçlar yaptık ama Türkiye ile oynamak benim açımdan duygusal olacak. Önemli olan dostluğun kazanması.”

İki takım Çarşamba akşamı saat 20:30’da Şükrü Saracoğlu’nda karşı karşıya gelecek.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...