GTA V oyununda seks şoku

GTA V oyununda seks şoku

GTA V oyununda seks şoku

“Grand Theft Auto” isimli oyuna yeni eklenen özellik ile oynayanlara bir hayat kadını animasyonuyla seks yapma imkanı sağlıyor.

Şiddet içerikli ve sadece yetişkinlerin oynanmasının uygun görüldüğü “Grand Theft Auto” dünya çapında satış rekorları kıran bir oyun.

Oyuna eklenen bu yeni özellikle oyuncular yoldan bir hayat kadını tutup, arabanın içinde o hayat kadınıyla birlikte oluyor. Hazırlanan bu animasyonla oyuncu yaptığı sekste tüm hareketleri kontrol etme yeteneğine sahip. Oyun Playstation 4 and Xbox One konsollarına sahip tüm kullanıcılara yeni sürümü ekleme imkanı sağlıyor. Oyunun en ilginç yanlarından biri; oyuncuların hayat kadınıyla birlikte olurken ödedikleri parayı geri almak için hayat kadınını seksten sonra öldürmesi.

GTA serisinde daha önce de sokaktan bir kadını otomobile alıp seks yapılabiliyordu. Ancak yeni oyunda bu durum POV diye tabir edilen, birinci kişinin görüş açısıyla yapılıyor.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...