Cüneyt Çakır’a Dev Maç

Cüneyt Çakır

Cüneyt Çakır

Cüneyt Çakır, 5 Kasım Çarşamba günü Almanya’nın Bayern Münih ile İtalya’nın Roma takımları arasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi E Grubu maçını yönetecek.

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır, 5 Kasım Çarşamba günü Almanya’nın Bayern Münih ile İtalya’nın Roma takımları arasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi E Grubu maçını yönetecek.

ÇAKIR’A DEV GÖREV

Almanya’nın Münih şehrindeki Münih Arena Stadyumu’nda TSİ 21.45’te başlayacak karşılaşmada Cüneyt Çakır’ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Mustafa Emre Eyisoy’un dördüncü hakem olarak görev alacağı müsabakanın ilave yardımcı hakemleri ise Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek olacak.

Hatırlanacağı gibi İtalya’da oynanan ilk maçta Bayern Münih, Roma’yı 7-1 mağlup etmiş ve büyük bir sükse yaratmıştı. Roma’nın gruptan çıkması için mutlak galibiyet alması gerekiyor.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.