4 yaşındaki küçük kız bankadan 4 bin TL çekti.

4 yaşındaki küçük kız bankadan 4 bin TL çekti.

4 yaşındaki küçük kız bankadan 4 bin TL çekti.

Ankara’da ilginç bir olay yaşandı. Kızıyla birlikte bankamatiğe giden Şamil Özçelik, kızının elinde 4 bin lirayı görünce şoke oldu.

Ankara’da kredi kartı borcunu yatırmak için bankamatiğe giden Şamil Özçelik’in 4 yaşındaki kızı ATM’deki tuşlarla oynarken banka tomarla para verdi.
Özçelik, kendisini hayretler içerisinde bırakan olayı şu sözlerle anlattı. “Kızımın elin ayağı durmadığı için yan taraftaki boş ATM’ye yönlendirdim. Baba para dedi. Baktım elinde para, şaşırdım. Saydım 4 bin lira. Çevreme baktım başkasınındır diye, ama kimseyi göremedim”

PARAYI BİR MÜŞTERİNİN UNUTTUĞU ÖĞRENİLDİ
Ertesi gün parayı iade etmek için bankaya giden Şamil Özçelik, “Beni sürekli sağa sola yönlendiriyorlar. Ben isterdim ki ‘buyurun çayınızı için gerekli işlemleri yapalım’ desinler, ama beni fiş almaya zorluyorlar. Böyle bir şey var mı?” diye konuştu.
Bankanın yaptığı inceleme sonucunda gerçeğe ulaşıldı. Parayı bir müşterinin unuttuğu, işlemi yaptığı ama parayı almadığı ortaya çıktı.

 

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...