İntihara kalkışmak isterse .

intihara kalkıştı!

intihara kalkıştı!

KARABÜK’te, işsizlik nedeniyle bunalıma girip üst geçidin korkuluklarına bağladığı çamaşır ipiyle kendini asmak isteyen 34 yaşındaki Murat Açıkgöz, ipin kopması sonucu yere düştü. Yaralanan Açıkgöz, hastaneye kaldırıldı.

Olay, saat 13.30 sıralarında Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan üst geçitte meydana geldi. Murat Açıkgöz, üst geçide çıkıp korkuluklara bağladığı çamaşır ipini boynuna geçirerek intihara kalkıştı. Çevredekilerin kollarından tutmak istediği Açıkgöz, kendini üst geçitten aşağıya bıraktı. Bu sırada ipin kopması sonucu Açıkgöz, yaklaşık 12 metre yükseklikten yola düştü.

Yaralanan Açıkgöz için 112 Acil Servis’ten yardım istendi. O sırada yoldan aracın geçmemesi sonucu ezilmekten kurtulan Açıkgöz, sağlık ekibinin ilk müdahalesinden sonra Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sol ayak bileğinde kırık belirlenen Açıkgöz’ün hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...