Türk kadınlarının Fantazileri

Türk kadınlarının fantazileri
Gazeteci Yasemin Candemir Türk Kadınlarda Cinsel Fantezileri: Düş Sandığım isimli kitabında Türk kadının fantazileri yer alıyor.

Candemir, kendi tasarısı olarak şekillenen ve editörlüğünü yaptığı kitapta gazete ilanı yoluyla ulaştığı kadınların fantezileri yer alıyor.

Kitabın önsözünü hazırlayan Prof. Dr. Ali Akay, “Cinselliği bir yabancı gibi değil ama tam da içinde olmak istedikleri şekilde veya yaşadıklarını aktararak yazı diline dökmeleri, gelen fantezilerin en dikkat çekici yanlarından biri…” derken, kitabın son sözünü hazırlayan psikiyatr Cem Mumcu da kitaba farklı bir açıdan yaklaşıyor:

“Trend diye sıfır beden Fashion TV kızlarını kolunuza takmak hoşunuza gidebilir; toplumsal statü olarak erkekliğinizi bir süre okşayabilir ama beyninizin yatağında, kendi kendinize üç ve bir’i eğer başka bir hayalle ve başka bir biçimde çarpıştırıyorsanız in’ olan sizi kesmez.”

KİTAPTAN BÖLÜMLER

“Mastürbasyon yapmak için odanın her yanını aradım ama bir şey bulamadım. En son, buzdolabında kalan muz gözüme ilişti. Küvete muzla beraber girdim…”
-Mine-

“Porno filmlerdeki kadınlar gibiydim. Kendimi zaten bir parça onlar gibi hissediyor ve bu hissi seviyordum…”
-Zehra-

“Fantezilerinizi gönderin diyorsunuz. Bunları yapabileceğimiz bir erkek yok ki, içimizden gelip de güzel güzel yazalım.”
-Özlem-

“Fanteziler mutlu kadınların işi…”
-Tülay-

“Beni heyecanlandıran şey, izlenme duygusu. Daha açık söylersek, dikizlenmek. Birinin sevişirken bizi seyrettiği düşüncesi bile çıldırtmaya yetiyor…”
-Hülya-

“Geçen arkadaşım söyledi, fantezilere para veriyormuşsunuz. Benim fantezim Şükrü. Kitabı alırsa bunu da okur…”
-Hicran-

“Galiba Türk kadınlarının yatak odalarına sızmayı başarmıştım ve yorganı hafifçe aralıyordum.”
-Yasemin Candemir-

Kaynak: hürriyet
Resim: google

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.