Direksiyon Kutusu

Direksiyon kutusu  tamirinde tek adres.
Otomotiv sektörüne 1985 yilinda girdik. Rewpart olarak Direksiyon kutusu tamirinde lider firmayiz.
Yaklasik olarak 10 yildir Direksiyon Kutusu sistemleri üzerine çalisiyoruz. Kendimizi bu konuda iyi gelistirdik.Sadece istanbul piyasasina degil Türkiye’nin tüm sehirlerine ürün yolluyoruz. Bu konunun hakimi oldugumuzu idda ediyoruz.

Hidrolik sistemlerin çalisma prensibi; az kuvvetle yüksek torklar elde etmektir. Bir pompayla tanktaki yag basilarak pistona ulastirilir ve pistonun haraket etmesiyle istenilen kuvvet ortaya çikmis olur. Pistonun haraket etmesiyle olusan kuvvet her seye uyarlanabilir. Örnek vermek gerekirse; is makinalari, hidrolik asansörler, vinçler, frenler, uzay araçlari, gemiler vb. Akliniza gelebilecek her seye uyarlanabilir.. Hidrolik sistemde asil istenen güçtür. Hiz degil. Huz istenen sistemlerde genellikle pnömatik kullanilir.
Direksiyon Kutusu tamirinde artik dinamik web sayfamizla da tüm Türkiye’ye hitap etmekteyiz. http://www.hidrolikdireksiyon.net

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.