Atletico Madrid Başkanı: Arda Özür Diledi, Affettik

Atletico Madrid Başkanı: Arda Özür Diledi, Affettik

Atletico Madrid Başkanı: Arda Özür Diledi, Affettik

Atletico Madrid Başkanı, Arda Turan‘ın takımdan gönderileceği iddiasını yalanladı, “Yaptığı doğru değildi ancak özür diledi, kendisini affettik.” dedi.

İspanya’da son günlerin tartışmalı ismi olan Arda Turan konusunda Atletico Madrid Kulübü Başkanı Enrique Cerezo sessizliğini bozdu.

Milli futbolcunun bu nedenle sezon sonu takımla yolunun ayrılabileceği belirtilmişti. Krampon fırlatma olayını yorumlayan Cerezo, oyuncusunun hareketini sahiplenmemekle birlikte kendisini bu yüzden silmeyecekleri mesajını verdi.

“İSPANYADAKİ EN İYİ FUTBOLCULARDAN BİR TANESİ”

Bu davranışı ayıpladığını belirten Cerezo, “Doğru bir davranış değildi. Zaten kendisi bu yüzden üzgün ve özür diledi. Bir daha tekrarlamayacak. Arda Turan şu an İspanya’daki en iyi futbolculardan bir tanesi” diye konuştu.

Atletico Madrid’li futbolculardan Koke ise İspanyol spor gazetesi Marca’ya yaptığı açıklamada, Barcelona ile yaptıkları İspanya Kral Kupası maçındaki bir pozisyonda faul vermemesine sinirlendiği hakeme kramponunu fırlatan milli futbolcuyla ilgili, “Hepimiz hata yapıyoruz. O da hata yaptığını biliyor ve bir daha olmayacak. Arda özür diledi ve bağışlandı. Bu olayı artık geride bırakmak gerekir” değerlendirmesinde bulundu.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...