17 YAŞINDAKİ GENCİN SIR DOLU ÖLÜMÜ

17 YAŞINDAKİ GENCİN SIR DOLU ÖLÜMÜ

17 YAŞINDAKİ GENCİN SIR DOLU ÖLÜMÜ

ABD’de yaşayan 17 yaşındaki Draven Rodriguez, evinde ölü bulundu.

Amerika’da geçtiğimiz yıl okul yıllığına kedisiyle fotoğrafını koyduran Draven Rodriguez isimli genç evinde ölü bulundu.
Schenectady Lisesi mezunu olan Rodriguez (17) mezuniyet öncesi çok sevdiği kedisi Mr. Bigglesworth ile çektirdiği fotoğrafı okul yıllığında kullanmış ve kısa süre içinde dünya çapında fenomen olmuştu. Fotoğrafta takım elbise giyen ve kucağında kedisi olan Rodriguez’in fotoğraf fonunda da pembe ve mavi lazer ışınları görülüyordu.
New York, Albany kentinde yerel bir gazeteye bu fotoğrafı hakkında konuşan genç adam ‘hoşuma gittiğinden, kedimi çok sevdiğimden ve hafızalarda yer edinmek istediğimden’ ifadelerini kullanmıştı.
Times Union’da yer alan habere göre intihar ettiği belirtilen gencin babası Jonathan Stewart oğlunun çok sosyal biri olduğunu, gittiği her yerde kendine arkadaşlar edindiğini ve yaşına göre olgun, empati yeteneği çok yüksek bir karaktere sahip olduğunu belirtirken yaşadığı acının tarifsiz olduğunu vurguladı.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...