Ronaldo’ya tarihi ceza

Ronaldo'ya tarihi ceza

Ronaldo’ya tarihi ceza

La Liga’da Cordoba ile oynanan maçta kırmızı kart gören Real Madrid‘in yıldızı Cristiano Ronaldo, çok ağır bir ceza ile karşı karşıya…

Ronaldo'ya tarihi ceza

Ronaldo’ya tarihi ceza

La Liga’da Real Madrid’in oynadığı ve 2-1 kazandığı karşılaşmada gördüğü kırmızı kart ile bir anda tepkileri üzerine çeken Cristiano Ronaldo’nın çok ağır bir ceza alabileceği ortaya çıktı.

İspanyol basının önde gelen gazetelerinden ”Mundo Deportivo”da yer alan haberlerde Cordoba maçında Edimar’a atığı tekme nedneiyle kırmızı kart gören Cristiano Ronaldo’nun tam 12 maç ceza alması gündemde. 3 kez FIFA Ballon d’Or ödülünü kazanan Portekizli yıldızın, disiplin komitesinin toplantısında ”aşırı saldırganlık” nedeniyle şuçlu bulunması halinde 12 maç ceza alabileceği iddia edildi. Ronaldo 12 maç ceza alması durumunda ligde Atletico Madrid, Barcelona, Sevilla ve Villarreal ile oynanacak kritik maçlarda da forma giyemeyecek.

Diğer taraftan Real Madrid’e yakınlığı ile bilinen Marca gazetesi, karşılaşmanın hakemi Alejandro Hernandez’in raporunda Ronaldo’nun kırmızı kartı için tuttuğu raporda ”aşırı saldırganlık” konusunun yer almadığını belirtti.

Real Madrid’in yıldızı Ronaldo’nun alacağı cezanın birkaç gün içerisinde açıklanması bekleniyor.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...