İki penisli adam kitap yazacak

İki penisli adam kitap yazacak

İki penisli adam kitap yazacak

Reddit’te 2 penisi olduğunu paylaşan ve kimliğini gizleyen genç adam, Rolling Stone dergisine konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Reddit adlı paylaşım sitesindeki bir itiraf internet gündemini oldukça meşgul etmişti.

Kimliğini gizli tutan 25 yaşındaki bir adam ‘2 penisi olduğunu ve ergenliğinin zor geçtiğini’ söylemiş, herkesin dikkati bir anda ‘Diphallia’ sendromuna yönelmişti. Şimdi de bu itirafçı Rolling Stone dergisine konuştu ve kitap yazmayı düşündüğünü açıkladı.

Tıpta Diphallia, yani ‘çift penisli’ olarak bilinen bir sendromla doğan adam, 6 milyonda bir görülen bu durumdan mustarip. Aslında bu vaka 1609 yılından beri görülen 1000 vakadan yalnızca 1 tanesi. Çok nadir görülen ve tıpta “Diphallia” yani “çift penis” sendromlu adam, şimdiye kadar 1000 kadın ve erkekle cinsel ilişkiye girdiğini belirtti.

ANILARINI KİTAPLAŞTIRIYOR

NTV’de yer alan ve Rolling Stone’a dayandırılan habere göre 25 yaşındaki adam anılarını “İki Penisli Yaşamım” başlığıyla kitaplaştırıyor. Genç adam Rolling Stones dergisine yaptığı açıklamada “biseksüel” olduğunu da ifade etti.

İki penisli genç adam, kitap yazma fikrinin nasıl doğduğunu şu sözlerle aktardı: “Reddit’e iki penisim olduğunu yazdıktan sonra bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen meraklı, kadın ve erkek çok insan olduğunu gördüm. Her gün onlarca mesaj alıyorum. İnsanların bu merakını gidermek için anılarımı yazmanın iyi bir fikir olacağını düşündüm.”

‘BENİ OLDUĞUM GİBİ KABUL ETTİ’

Rolling Stone dergisine çocukluk ve gençlik yıllarıyla ilgili de açıklamalarda bulunan “Diphallia” sendromlu adam, “Babam şu anda hayatta olmadığı için kitabımda ona da yer verdim. Babam aziz gibi bir insandı. Yaşamımı kolaylaştırmak için elinden gelen her şeyi yaptı. Ne kadar saçmalasam da her zaman beni dinledi ve anlamaya çalıştı. Beni olduğum gibi kabul etti ve sevdi” dedi.

Şimdiye kadar “Diphallia” sendromu yaşayan kimseyle karşılaşmadığını belirten 25 yaşındaki adam, böyle bir sorunu olanlara, “Kendinizi sevin ve bu durumu kabul edin” tavsiyesinde bulunuyor.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...