Göğüsler fora !

Göğüsler fora !

Göğüsler fora !

Okan Bayülgen‘in Dada Dandinista programına konuk olan şarkıcı Sibel Meriç’in canlı yayında göğsü açılınca seyircilerden uyarı aldı.

Göğüsler fora !

Göğüsler fora !

Okan Bayülgen’in Dada Dandinista programına konuk olan şarkıcı Sibel Meriç’in canlı yayında göğsü açılınca seyircilerden uyarı aldı.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Dada Dandinista programına konuk olarak şarkıcı Sibel Meriç katıldı. Sibel Meriç’in giydiği beyaz ve derin göğüs dekoltesi canlı yayın kazasına neden oldu. Meriç’in Okan Bayülgen ile sohbet ettiği sırada göğsü açılınca seyircilerden uyarı aldı.

SEYİRCİLER UYARDI

Bayülgen, “Ne oluyor? Programa niye müdahale ediyor sunuz?” diyerek tepki gösterdi. Konuklarından olan Ebru Yaşar ise “Göğsü açıldı diye uyarıyorlar” demesi üzerine Okan Bayülgen “Bir şey olursa ben uyarırım” dedi.

2 YIL ÖNCE DEKOLTEYİ KAPATMIŞTI

Sibel Meriç 2013 yılında da Makina Kafa programına yine derin dekolteli bir kıyafetle konuk olmuş Okan Bayülgen ise çok ilginç bir yöntemle o dekolteyi kapatmıştı!

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.