Yok böyle şans elektrikler kesildi

Beşiktaş Totteham maçında elektrikler kesildi

Beşiktaş Totteham maçında elektrikler kesildi

İki kez elektriklerin kesildiği karşılaşmada bir de skorbord arıza yaptı; tüm terslikler üst üste geldi. Taraftarlar stadı cep telefonu ışıklarıyla aydınlattı Kara Kartal’ın grup liderliği 27 dakikalık rötar yaptı.

Beşiktaş Tottenham karşılaşması tüm talihsizlikleri barındırdı. Önce maçın henüz 8. dakikasında Atatürk Olimpiyat Stadı’nda elektrikler kesildi. Bölgesel kesinti nedeniyle giden elektrikler yüzünden stat jeneratörlerinin hemen devreye girmemesiyle hakem Johannesson, iki takım oyuncularını soyunma odasına gönderdi.

TAM UZATMALARIN BAŞINDA
12 dakikalık rötar sonrası takımlar sahaya çıktı. Bu kez de hakem, skorborddaki sürenin yanlış olduğunu söyleyince 3 dakikalık bir duraklama daha yaşandı. Uzatmaların başında da skandal tekrarladı; eletrik yine gitti. 12 dakika süren arızanın düzelmesiyle takımlar sahaya gelip 3 dakikalık uzatmayı oynadılar.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...