Komadan uyandı, hayatı değişti!

Komadan uyandı, hayatı değişti!

Komadan uyandı, hayatı değişti!

İngiltere’de kaza geçirip komaya giren genç, uyandığında kendisinin…

İngiltere’de kaza geçirip komaya giren genç, uyandığında kendisinin Hollywood yıldızı Mathew McConaughey olduğunu iddia etti. Ayrıca anadili gibi Fransızca konuşmaya başladı.

İNGİLTERE’de 25 yaşındaki berber Rory Curtis’in hayatı 2012’de bir araba kazasıyla değişti. Kazada yaralanan Curtis, enkazdan 40 dakikada çıkarılabildi. Hastaneye kaldırılan Curtis, hemen yoğun bakıma alındı. Beyin sarsıntısı geçiren Curtis 6 gün komada kaldı. Uyandığında kendisinin Hollywood yıldızı Mathew McConaughey olduğunu iddia eden Curtis, ayrıca anadili gibi Fransızca konuşmaya başladı.
ŞOK OLDUM

Curtis, “Ailem hemşireyle Fransızca konuştuğumu söyledi. Annem ve babam şok olmuşlar” dedi. Curtis kendisini nasıl Matthew McConaughey sandığını ise “Kafamda ben Matthew McConaughey’dim. Ama tuvalete gidip aynaya baktığımda şok geçirdim. Çünkü ona benzemiyordum” sözleriyle anlattı.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...