Hint sunucuya ‘Niye mini etek giydin?’ tokadı

Hint sunucuya 'Niye mini etek giydin?' tokadı

Hint sunucuya ‘Niye mini etek giydin?’ tokadı

Ülkenin sinema endüstrisi Bolywood’un yıldızlarından da olan model Gauhar Khan televizyon programı çekimi sırasında, kıyafetini tasvip etmeyen stüdyodaki konuklardan birinden tokat yedi. 

Mumbai kentinde “Raw Star” adlı programın çekimi sırasında Khan’a tokat atan 24 yaşındaki erkek zanlı gözaltına alındı. Zanlının saldırı sırasında Khan’a “Müslüman bir kadın bu kadar kısa bir elbise giymemeli” dediği belirtildi. Saldırganın bugün mahkemeye çıkacağı açıklandı. ‘Biri Bizi Gözetliyor’un birincisi Hindustan Times gazetesinin haberine göre bir polis yetkilisi, “İlk belirlemelerimize göre stüdyodaki konuklardan biri Khan’a laf atmaya başladı. Khan da bu duruma tepki gösterdi. Daha sonra Khan ve bu adam arasında tartışma çıktı. Daha sonra tartışma çirkinleşti ve adam Khan’a tokat attı” dedi. Saldırganın stüdyodaki güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirildikten sonra polise teslim edildiği söyleniyor. Gauhar Khan beş Bollywood filminde oynamış ve özellikle “Rocket Singh: Salesman of the year” filmindeki performansıyla beğeni toplamıştı. Khan geçen yıl Türkiye’de Biri Bizi Gözetliyor adıyla yayımlanan Big Brother yarışmasının Hindistan versiyonu Big Boss’ta birinci olmuştu.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.