Burak Yılmaz Gidiyor mu ?

Burak Yılmaz

Burak Yılmaz

Çin basını, İtalyan Teknik Direktör Fabio Cannavaro’nun çalıştırdığı Guangzhou Evergrande’nin Burak Yılmaz’ı transfer etmek istediğini yazdı.

Çin’in Guangdong bölgesinin en büyük gazetesi olarak kabul edilen “Yangchen’de Akşam gazetesi”, Guangzhou Evergrande’nin Burak Yılmaz için Galatasaray’a 18 milyon ABD Doları bonservis bedeli teklif ettiğini iddia etti. Gazete, daha önce pek çok Türk oyuncuyu İtalya’ya götüren (Hakan Şükür’ü Inter’e aldırmış, Juventus’a istemişti) Guangzhou Evergrande’e şampiyonluklar yaşatan Marcello Lippi’nin Türk oyuncunun hayranı olduğunu belirtti.

İKİ KATI PARA KAZANACAK

Gazete, Lippi’nin teknik adamlığa veda etmesiyle göreve gelen Fabio Cannavaro’nun Burak Yılmaz konusunda ısrarcı olduğunu iddia etti. Burak Yılmaz’ın yaşı nedeniyle Çin’de oynamaya sıcak bakacağını Türkiye’de kazandığının da 2 katına yakın bir rakamın kendisine ödeneceğini yazdı.

GALATASARAY, TEKLİFİ KABUL ETTİ

Gazete Burak’a teklif edilen rakam hakkında bilgi vermedi.Gazete menajerler aracılığıyla yapılan teklife Galatasaray’ın evet dediğini Türk oyuncu ile görüşmelere ise henüz başlanmadığını belirtti.

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...