7’nci kattan düştü yoğun bakımdan çıktı

7'nci kattan düştü yoğun bakımdan çıktı

7’nci kattan düştü yoğun bakımdan çıktı

Eskişehir’de 7. kat penceresinden yere düşerken temizlik işçisi 41 yaşındaki Şükrü Deniz’in tutarak kurtardığı 4 yaşındaki Ecrin Esen, yoğun bakım servisinden çıkarıldı. Ortopedi servisine alınan Ecrin ailesine kavuştu.

Eskişehir’de 7’inci kat penceresinden yere düşerken temizlik işçisi 41 yaşındaki Şükrü Deniz’in tutarak kurtardığı 4 yaşındaki Ecrin Esen, yoğun bakım servisinden çıkarıldı. Ortopedi servisine alınan Ecrin ailesine kavuştu.

Anne Yaşar Esen çok mutlu olduklarını, kızını kurtaran temizlik işçisine teşekkür ederken, Odunpazarı Belediye meclis toplantısı öncesinde belediye başkanı Kazım Kurt temizlik işçisi Şükrü Deniz’e plaket ve altın verirken şirket sahipleri de bir maaş ikramiye verdi.
Gökmeydan Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı’ndaki 7 katlı Şahin Sitesi’nde geçen Cuma günü akşam saatlerinde meydana gelen olayda anne ve babası fabrika işçisi olan Ecrin Esen, evde kimsenin olmadığı sırada 7’inci kat penceresinden düştü. Olay sırasında sitenin önündeki yaya kaldırımını süpürmekte olan Odunpazarı Belediyesi’nin temizlik işçisi Şükrü Deniz önce ayakkabıları ardından da kendisi düşen Ecrin’i elleriyle tutarak ölümden kurtardı. Şükrü Deniz olayda yaralanmazken yaralanan Ecrin kaldırıldığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi’nde tedaviye alındı.
YOĞUN BAKIMDAN ÇIKARTILDI
Ecrin Esen, sağlık durumunun iyileşme görülünce yoğun bakım servisinden çıkartılarak ortopedi servisindeki özel odaya alındı. Anne Yaşar Eser, baba Hüsnü Esen ve Turgut Reis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi birinci sınıf öğrencisi olan ağabey Arif Esen, Ecrin’e sarıldılar. Anne Yaşar Esen çok mutlu olduklarını, kızının hayatını kurtaran temizlik işçisi Şükrü Deniz’e teşekkür etti.
PROF.DR.KARTAL: BACAKLARINDAN AMELİYAT OLACAK
ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Kartal da Ecrin’in sağlık durumunun iyi olması üzerine yoğun bakım servisinden çıkarılıp ortopedi servisine alındığını belirtti. Prof.Dr.Kartal şöyle konuştu: “Herkes çok mutlu. Bizim küçük misafirlerimizden Ecrin hastanemizde 3 gündür takip edilmekteydi. Çocuk yoğun bakımında gerekli tetkik ve tedaviler yapıldı. Genel sağlık durumunun iyi olması üzerine ortopedi kliniğine devralındı. Çünkü Ecri’nin iki bacağında kırık var. Yarın ameliyat olacak. İnşallah başarılı bir ameliyat sonrası da sağlığına en kısa zamanda kavuşur. İsmi gibi gerçekten Allah’ın bir hediyesi oldu ailesi için de. Tüm sevenler ve duyarlı insanlar için de bir mucize oldu. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz. Ecrin’i inşallah buradan yürüyerek çıkararak bunu tüm Türkiye’yle paylaşmak isteriz.”

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...