Kreşte şeker diye eroin dağıttı!

Kreşte şeker diye eroin dağıttı!

Kreşte şeker diye eroin dağıttı!

ABD’de 4 yaşındaki bir kız çocuğu kreşteki arkadaşlarına şeker dağıtmak istedi. Pakette aslında eroin olduğunu ise öğretmen fark etti.

Küçük kızın çantasında 4’er gramlık paketler halinde 1 kilo’luk eroin olduğu ortaya çıktı. Kreş yöneticileri çocuklar paketleri açmadan durumu fark edip müdahale ettiklerini söylediler.

Olayla ilgili, kızın annesi Ashley Tull tutuklandı. Ancak 6 bin dolarlık kefaleti ödeyince serbest kaldı. Polis 30 yaşındaki annenin, kızını farklı bir çanta ile kreşe gönderdiğini, eroin de bu çantada olduğu için küçük kızın şeker sandığı eroinleri arkadaşlarına dağıtmaya çalıştığını belirledi.

Kefaletle serbest kalan anne şimdi uyuşturucu madde bulundurmak ve 3 çocuğunun hayatını tehlikeye atmak suçlarından yargılanacak. ,Küçük kızın anne’si bu süre içinde çocuklarına yaklaşamayacak.

 

blogcular.net

Blogcular.net bir blog listeleme sitesidir. Blogcular.net sitesinde gördüğünüz ve olmamasını düşündüğünüz bir içerik varsa lütfen bizimle iletişime geçin, makul bir şekilde içeriği kaldıracağımızı taahhüt ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...